Concert: Dubbel feest voor Leo Smit Stichting

29 november 2025 in Amsterdam

Wanneer?

Datum: 29 november 2025
Tijd: 14.00-17.00 uur

Kosten: Gratis, maar donaties zijn welkom!

Waar?

Conservatorium van Amsterdam, Bernard Haitinkzaal
Oosterdokskade 151
1011 DL Amsterdam
Nederland

Concert: Dubbel feest voor Leo Smit Stichting

Hoogtepunt van het jaar: het Festival Forbidden Music Regained. Een jubileumeditie, want het festival viert zijn eerste lustrum – én de Leo Smit Stichting bestaat dertig jaar!

Samen met Donemus, het Nederlands Muziek Instituut en het Conservatorium van Amsterdam presenteert de stichting 25 nieuwe partituren. Ruim 30 jonge musici brengen deze werken tot leven. Ook zijn er films te zien van Joost Honselaar, met teksten ingesproken door Hans Haffmans. Als slotstuk speelt het Nederlands Jeugd Strijkorkest o.l.v. Carel den Hertog het altvioolconcert van Leo Smit – een feestelijke afsluiting van een dag vol ontdekkingen.

Na afloop is iedereen uitgenodigd voor een feestelijke bijeenkomst.

Aanmelding voor het concert bij Madelon de Keizer : secretariaat@leosmit.nl Na ontvangst van uw email krijgt u van ons een bevestiging dat uw plaats gereserveerd is. Het concertr is gratis, maar donaties zijn welkom.

Foto: Conservatorium van Amsterdam 2025