Opknappen Uilenburgersjoel voor NL Doet

Vervangende afbeelding voor wanneer er geen afbeelding beschikbaar is met de tekst: Geen afbeelding beschikbaar.

De sjoel krijgt een opknapbeurt in het kader van de dag NL Doet, een speciale vrijwilligersdag van het Oranjefonds. De sjoel heeft nog zeven klussers nodig om op zaterdag 16 maart te kunnen worden aangepakt. Het gaat dan om de ingang en de buitenmuur. Die moeten worden geschilderd en gestuct. 

De entree van de Uilenburgersjoel (1766) heeft dringend een opknapbeurt nodig. Dit houdt in: het schilderen van de vloer en muren bij de entree, het verrichten van stucwerk op een aantal plaatsen en het repareren van muurdelen. Ook moet de houten vloer bij de entree onder handen genomen worden. De klusdag staat onder leiding van bestuursleden van de stichting Uilenburgersjoel, en een of meer vakmensen.

Met een opgeknapte ingang entree is de sjoel beter en gemakkelijker te gebruiken is voor bruiloften, concerten en andere activiteiten. Daarnaast is deze klusdag een mooie impuls voor het opknappen van de hele synagoge. Meedoen? Meld je dan aan bij de stichting Uilenburgersjoel. 

Beeldmerk Jonet.nl.Waardeert u dit artikel?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Donatie
Betaalmethode
American Express
Discover
MasterCard
Visa
Maestro
Ondersteunde creditcards: American Express, Discover, MasterCard, Visa, Maestro
 
Kies uw betaalmethode

Wil je meer informatie of een hoger bedrag doneren? Ga naar jonet.nl/doneren

Categorie:

Home » Nieuws » Religie » Opknappen Uilenburgersjoel voor NL Doet