Opnieuw ingebroken in Amsterdamse woning van Eran Zahavi

YouTube

In de woning van PSV-voetballer Eran Zahavi is opnieuw ingebroken. Zijn huis in Amsterdam was zondagavond het doelwit van criminelen. In de woning van Israëlische sterspeler vond in mei van dit jaar al een gewelddadige overval plaats.

Zahavi en zijn gezin waren tijdens de inbraak niet aanwezig. Volgens de Amsterdamse politie gaat het om twee inbrekers. Of zij iets hebben buitgemaakt, is niet bekend. Dat meldt de NOS.

De PSV’er overweegt na dit laatste incident niet meer terug te keren naar Nederland. Dat schrijft het Parool op basis van een bericht op de Israëlische nieuwswebsite Ynet. Zahavi zou verschillende opties overwegen. Mogelijk maakt hij bij PSV het seizoen af zonder zijn gezin. Hij verwacht binnenkort een beslissing te nemen over zijn toekomst.

In mei van dit jaar drongen gewapende overvallers de woning van Zahavi binnen. De dieven waren vermomd als pakketbezorgers. Op dat moment waren zijn vrouw en kinderen thuis. Zahavi was onderweg naar Tilburg voor een wedstrijd. Toen hij het bericht over de overval kreeg, is hij halsoverkop naar huis gereden. Daar trof hij afzetlinten en politiemensen aan. Het gezin liep geen letsel op, maar de overval was voor alle betrokkenen erg heftig en traumatisch.
De twee overvallers gingen er vandoor met verschillende persoonlijke eigendommen en contant geld. De politie is nog altijd op zoek naar de daders.

Eran Zahavi herstelt momenteel in Dubai van de zware blessure aan zijn knie. De speler viel in november uit tijdens de interland tussen Oostenrijk en Israël. Het herstel duurt vermoedelijk drie maanden. Ook zijn vrouw en kinderen verblijven in het buitenland.

Lees ook:
Recherche zoekt getuigen overval Zahavi, ook Kamervragen aan minister.

De Amsterdamse recherche is op zoek naar mensen die ooggetuige waren van de overval op de woning van PVS-voetballer Eran Zahavi. De daders zijn nog op de vlucht en de recherche heeft hun signalementen verspreid. Op social media wordt schande gesproken over de overval, waarvan mensen zeggen dat die een antisemitische of politieke inslag zou hebben. De PVV in de Tweede Kamer heeft al kamervragen aan het demissionaire kabinet gesteld.

Beeldmerk Jonet.nl.Waardeert u dit artikel?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Donatie
Betaalmethode
American Express
Discover
MasterCard
Visa
Maestro
Ondersteunde creditcards: American Express, Discover, MasterCard, Visa, Maestro
 
Kies uw betaalmethode

Wil je meer informatie of een hoger bedrag doneren? Ga naar jonet.nl/doneren

Categorie: |

Home » Nieuws » Opnieuw ingebroken in Amsterdamse woning van Eran Zahavi