Palestijnse vliegtuigkaapster spreekt met Parool-subsidie

timesofisrael.com (dv)

De Palestijnse Leila Khaled, die als lid van het Popular Front for the Liberation of Palestine (PFLP) deelnam aan twee vliegtuigkapingen in 1969 en 1970 spreekt vandaag in Utrecht op de “New World Summit”, een conferentie gesubsidieerd door de Stichting Democratie en Media (SDM).

Dezelfde stichting subsidieerde vorig jaar ook de komst van het omstreden Knesset-lid Haneen Zoabi naar een herdenking van de Kristallnacht. SDM is onlosmakelijk verbonden met de geschiedenis van verzetskrant Het Parool.

Centraal tijdens de conferentie staat de autonome Koerdische beweging in de Syrische Rojava-gebieden, die langs de grens met Turkije zich verzet tegen ISIS. De toespraak van Khaled is aangekondigd als “response”.

Vorig jaar op tournee in Zuid-Afrika beweerde Khaled dat ISIS “een zionistische Amerikaanse organisatie” is. Khaled verkondigde ook nog dat “de leiders van Boko Haram nog zionistischer zijn dan de zionisten” en dat “zionisten de hele wereld controleren”.

Bron: Carel Brendel / ThePostOnline

Beeldmerk Jonet.nl.Waardeert u dit artikel?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Donatie
Betaalmethode
American Express
Discover
MasterCard
Visa
Maestro
Ondersteunde creditcards: American Express, Discover, MasterCard, Visa, Maestro
 
Kies uw betaalmethode

Wil je meer informatie of een hoger bedrag doneren? Ga naar jonet.nl/doneren

Categorie:

Home » Nieuws » Palestijnse vliegtuigkaapster spreekt met Parool-subsidie