Waze is op zoek naar bèta-testers

Het logo van Waze (beeld: AppAdvice)
Het logo van Waze (beeld: AppAdvice)

Belangstellenden die tester van Waze willen worden voor deze sociale, navigatie-applicatie kunnen zich via deze link inschrijven. Mensen die willen meedoen hebben wel een Androidtelefoon nodig met Android 2.2 en een schermresolutie van minimaal 320×480. Digitaal inzicht en technische kennis worden ook aangeraden. Verder verloopt de communicatie in het Engels.

Met de overname was een bedrag van één miljard dollar gemoeid. Veel gebruikers waren bang dat zoekmachine Google het bedrijf zou opslokken, maar niets bleek minder waar. Er werden geen werknemers ontslagen en iedereen binnen het Israëlische concern kon doorgaan met zijn werk.

Wel worden Google en Waze meer met elkaar geintegreerd. Sinds kort gebruikt Google de informatie van Waze over ongelukken op de weg en heeft Waze de zoekmogelijkheden van Google al. De Israëlische app is vooral gericht op de community, die actuele verkeersinformatie levert en nieuwe wegen ontdekt. Elke gebruiker kan punten verdienen door informatie door te geven. Op die manier stijgt de gebruiker in rang [bl].

Beeldmerk Jonet.nl.Waardeert u dit artikel?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Donatie
Betaalmethode
American Express
Discover
MasterCard
Visa
Maestro
Ondersteunde creditcards: American Express, Discover, MasterCard, Visa, Maestro
 
Kies uw betaalmethode

Wil je meer informatie of een hoger bedrag doneren? Ga naar jonet.nl/doneren

Categorie:

Home » Nieuws » Wetenschap en digitaal » Waze is op zoek naar bèta-testers