Bijzondere bar mitswa in Jeruzalem

Vervangende afbeelding voor wanneer er geen afbeelding beschikbaar is met de tekst: Geen afbeelding beschikbaar.

Het was de elfde keer dat deze speciale ceremonie voor deze speciale kinderen werd georganiseerd door Giborim Ktanim, een non profit organisatie die vrijwilligers inzet voor bijzondere educatieve programma’s aan 2.000 kinderen in heel Israël. Dit jaar was een jubileumjaar met de 1000e bar mitswa.

“Het is geweldig dat kinderen met een beperking die mee willen doen met onze rituelen en gebruiken de mogelijkheid hebben om hun bar mitswa te vieren, inclusief het dragen van een talliet en het leggen van tefillin, net als iedere andere Jood in Israël,” aldus rabbijn Eli Dahan, staatssecretaris voor religieuze zaken.

De kinderen werden bij de Tempelmuur ontvangen met zang en dans door tientallen vrijwilligers van jesjiwot en meisjesscholen. Andere vrijwilligers hielpen de kinderen met het omdoen van hun talliet (gebedssjaal). Kunstenaar Jonathan Kis-Lev maakte een groot kunstwerk waarin de kinderen participeerden door een puzzelstuk te beschilderen [MW].

Bron: Israel Hayom

Beeldmerk Jonet.nl.Waardeert u dit artikel?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Donatie
Betaalmethode
American Express
Discover
MasterCard
Visa
Maestro
Ondersteunde creditcards: American Express, Discover, MasterCard, Visa, Maestro
 
Kies uw betaalmethode

Wil je meer informatie of een hoger bedrag doneren? Ga naar jonet.nl/doneren

Categorie:

Home » Nieuws » Bijzondere bar mitswa in Jeruzalem