Ook Israël uitgeschakeld voor EK 2016
De Israëlische bondscoach Eli Guttman heeft zijn ontslag ingediend nadat het hem niet is gelukt om zijn team naar het EK voetbal te leiden. Israël verloor dinsdag met 3-1 van België en eindigde als vierde in groep B. ,,Mijn doel was de derde plaats. We hebben dat niet gehaald en dus stop ik,” zei Guttman bij terugkeer op het vliegveld in Tel Aviv.
Israël begon sterk aan de kwalificatiereeks met drie overwinningen, maar de laatste twee duels werden verloren. België en Wales kwalificeerden zich in groep B rechtstreeks voor het EK in Frankrijk. Bosnië-Herzegovina krijgt een herkansing in de play-offs.
Nederland was al eerder uitgeschakeld na teleurstellende wedstrijden. Bondscoach Danny Blind heeft het voorbeeld van zijn Israëlische collega echter niet gevolgd.
Waardeert u dit artikel?
Doneer hier dan een klein bedrag. Jonet.nl is een journalistiek platform dat zonder giften niet kan bestaan. Wij danken u bij voorbaat.
Wil je meer informatie of een hoger bedrag doneren? Ga naar jonet.nl/doneren